Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dopis do ticha

Anotace

Zdravotní sestra Linda, se dostává na operační sál sama jako pacientka. Při operačním výkonu je u ní odhalena jistá vada omezující naději na otěhotnění. Třebaže Linda má svého partnera a schyluje se k jejich svatbě, nalezne pochopení u ženatého lékaře, který se stane její oporou. Vztah přeroste v silné milostné pouto a skandál se již nedá utajit.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdeněk Hanka (*1956) vlastním jménem Zdeněk Šťastný – lékařský specialista na pohotovostní medicínu a současně spisovatel - přirovnává svůj český původ a nynější působení v kanadském Calgary ke kanadskému kabátu, který má oblečený na českém těle. Jeho autorská stopa míří od novely a psychologického románu přes vypointované minipovídky až k tvorbě pro děti. Ve svých dílech dokáže zúročit pestré životní a zájmové zkušenosti; prošel profesemi skladníka, řidiče, nebo topiče, byl záchranářem, získal uznání jako lékař i univerzitní profesor, výtvarník i hudebník. Každou etapu životní vesty chápe jako objevitelskou expedici a ctí ji jako právo, možnost a příležitost.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075432513
Autor
Zdeněk Hanka
Kód zboží
169230
Počet stránek
176
Rozměry
18 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY